П’ять причин полюбити регіональні IT тусовки в Луцьку

Є в регіональних IT тусовках те, що вони можуть переплюнути мегаполіси – це вміння поєднати корисне, хайпове, душевне і лампове. Нижче – п’ять характерних рис «виїзних» програмістських тусовок, що створюють необхідний градус конструктивного релаксу.

  1. Заходи з родзинкою

В мегаполісах  IT заходи поставлені на потік і за невеликим винятком схожі один на одного. Зазвичай вони побудовані так: дві-три класні доповіді ховаються в потоці рекламних виступів.

Серед регіональних заходів Луцька, розміщених в групі lutskitcommunity у Фейсбук, часто трапляються місця, де організатори зробили все насамперед задля ідеї, а не заради грошей. І тут у події з’являється душа, звичні теми починають грати новими фарбами.

  1. Звичний міський комфорт на природі

У великих провінційних містах як Луцьк, склалося якісне міське середовище, звичне столичному жителю. Дістатись такого міста просто: доїхав до вокзалу, заснув у комфортабельному поїзді, вранці вже на місці. А там ті самі звичні послуги: таксі, навігатори і т.д. Усі ті ж звичні торгові мережі кав’ярень, піцерій, ресторанів, магазинів. Неначе потрапив до ще одного району столиці.

З іншого боку, спокійний темп життя регіонів та чарівність місцевої природи роблять свою справу, відвідування заходу стає повноцінною подорожжю. Піщані пляжі, будинки, вписані у складний рельєф, сучасні готелі. Напевно, якщо піти з центру міста, можна зустріти і погані дороги, і непоказні будинки. Тут кожен шукає те, що йому ближче.

  1. Менше пафосу, більше нетворкінгу

Неприємна риса конференцій в мегаполісах – це надзвичайний пафос деяких промовців. Особливо це характерно для тематичних заходів щодо UI або інтернет-маркетингу. Людині з провінції непросто подолати психологічний бар’єр та почати спілкуватися з такими «небожителями».

На регіональних тусовках в Луцьку зазвичай все дуже демократично. Виступаючі спокійно ставляться і до своєї теми, і до свого місця у професійній спільноті, вони відкриті для спілкування. Нетворкінг на таких тусовках відбувається дуже продуктивно. І не забуваємо, що програмісти, крім особистого «спілкування в кулуарах», дуже люблять надсилати свої питання до месенджерів та в групу lutskitcommunity в соцмережі Фейсбук. 

  1. Зручне планування

Коли паралельно йде 6-10 виступів, складно встигнути відвідати всіх цікавих. А при цьому є й інші важливі активності: кава-брейки, обіди, розіграші ніштяків, які не варто пропускати. Добре продумані регіональні заходи Луцька залишають по собі відчуття, що начебто все встиг.

Ну а якщо не встиг, то можна розглянути варіант придбання житла. Для цього варто звернутися до фахівця із нерухомості і замовити послугу проверка новостройки що дасть змогу дізнатися значно більше про новобудову ще перед покупкою.

  1. Лекції від смузі до хардкору

В Києві найчастіше заходи будуються під певний рівень спеціалістів. Якщо не вгадали з ним, то доведеться або слухати лікнеп, або ламати голову над пташиною мовою та глибиною проблем вузьких спеціалістів. На регіональні тусовки зазвичай з’їжджаються фахівці різного рівня з усіх довколишніх міст, і організатори це враховують. До кожного зрізу аудиторії знайдеться свій набір доповідей.

Вимоги до підготовки до доповідей на регіональних конференціях нижчі, ніж на топових московських заходах. Ніхто не змушує спікерів заздалегідь кілька разів проганяти свої доповіді, доводячи їх до досконалості, проходити майстер-класи ораторського мистецтва з коучами. Тусовка має залишатися тусовкою, а не перетворюватися на рок-концерт. У результаті вона проходить просто, але не менш цікаво.

Є що згадати

Щоб організувати хороший захід, недостатньо просто підібрати хороших спікерів і закинути анонс у групу lutskitcommunity в Facebook. Потрібно створити особливе середовище, реалізувати безліч приємних для відвідувачів дрібниць, додати розважальні елементи. Передбачити роздатку, що запам’ятовується, і нормальне харчування, нарешті.

Коментарі закриті.