Нові ігри на сайті Вулкан

Сьогодні стаття в номері про новинки ігор сайту Вулкан 777. Якщо загуглити “игровые аппараты на деньги” або “ігрові автомати на гроші” то обовязково натрапимо на сайт Вулкан 777. На момент написання статті, відкривши сторінку із новинками ігор, ми можемо бачити шістнадцять найновіших ігор.

Ігрові автомати на гроші

Ото ж що ж нового може нас сьогодні запропонувати сайт Вулкан 777? А серед нових ігор ми бачимо такі шедеври як Win Blaster, Fruit Rush, Wild Rubies, Sticky Diamonds, Nordic Queen, Ramses Book, Savanna Moon, Wilds of Asia, Win Shooter, Western Jack, Stacks of Jacks, Take 5, Chupacabra, Sunny Sevens, Roman Legion та Crystal Ball. Також на сторінці новинок красується сума джпоту – 127+ тисяч гривень на момент написання статті.

Тут нас також запевняють в тому, що реєстрація на сайті Вулкан 777 – “ігрові автомати на гроші” займе лише 10 секунд. А при депозиті від двох сотень і п’ятдесят гривень обіцяють бонус у розмірі 10 відсотків від суми депозиту. То ж обіцянки виглядають апетитно. Але що ж в дійсності ми отримаємо за реєстрацію? Саме час перейти за адресою https://vulkan777.com/type/new/ і перевірити самостійно.

Окрім бонусу на депозит окремою цікавинкою стане турнір. Він має назву Феєрія призів і призовий фонд турніру складає сімдесят п’ять тисяч гривень. Варто слідкувати за очкам учасників і часом до закінчення турніру. Бо краче починати участь в турнірі від самого початку, щоб накописити якомога більше очок.

Отже більшість новинок мають якісне креативне зображення окрім кількох – Win Blaster, Fruit Rush, Wild Rubies, Sticky Diamonds, Take 5 та Sunny Sevens де зображення середньої креативності. Звісно дане твердження не претендує на істину в останній інстанції, поза як на колір та смак товариш не всяк.

Що ж, настав час спробувати одну із новинок. Це буде Ramses Book. Варто знати, що на повільному мобільному інтернеті потрібно буде почекати завантаження гри хвилину чи більше. Гра має аудіо супровід тому варто увімкнути аудіосистему колонки чи одягнути навушники.

При бажанні чи потребі звук можна вимкнути у лівому верхньому куті. Там само можна знайти інші іконки. Зокрема іконку для переходу в повноекранний режим та іконку налаштувань. Сама ж гра не вражає якістю та стилем графічних елементів. Хоча загалом вони добре виконують свою функцію.

Якщо ж у гравця виникнуть труднощі то йому завжди щаслива прийти на допомогу технічна підтримка проекту Вулкан. Адресап електронної пошти та номер телефону у Києві розміщено на кошній сторінці проекту в підвалі сайту.

Коментарі закриті.