Важливості збереження екології присвятили тему круглого столу у Ківерцях


З ініціативи та за участі членів Ківерцівської районної організації політичної партії «Народний Фронт» в Ківерцівському еколого-натуралістичному центрі відбулось засідання круглого столу на тему «Від екології природи до екології душі».

Долучилися до засідання працівники еколого-натуралістичного центру, представники Луцького екологічного клубу «Оазис», працівники державного підприємства Ківерцівське лісове господарство та «Волинський лісовий селекційний центр», а також представники Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Учасники круглого столу обговорили питання співпраці установ щодо залучення дітей та молоді до проведення заходів зі збереження природи, озеленення населених пунктів, територій підприємств, установ та організацій та приватних садиб. Окремо акцентували увагу на залучення молоді до активної участі в акції «Посади своє дерево в ім’я любові, вічності і життя тих, хто тобі це життя зберіг».

Учасники круглого столу домовилися, що пропонуватимуть проведення в школах та дитячих навчальних закладах уроків екології на тему «Життя на планеті Земля залежить від тебе».

Коментарі закриті.