У Камінь-Каширському відбулася презентація книги відомої поліської дослідниці

K1600_DSCN6972Презентація нового видання  “На перехрестях долі” 1 лютого зібрала у Камінь-Каширському будинку культури шанувальників творчості Олександри Павлівни Кондратович – доньки поліського краю, педагога за покликанням, Почесного краєзнавця України, фольклориста і етнографа, уродженки села Кримне Камінь-Каширського району, яка зробила значний внесок у дослідження фольклорно-етнографічної спадщини Волинського Полісся.

Книга «На перехрестях долі» відомої дослідниці волинського Полісся сповнене як здобутків і перемог, так і прорахунків та невдач. Книга цікава, як і саме життя авторки», – поділився враженнями Валерій Хитрик, представник Камінь-Каширського районного осередку «Народного Фронту», який також завітав на презентацію.

Загалом, обсяг книги – 328 сторінок. Доповнює текст блок світлин на 12-ти сторінках. Провідна тема – тема любові: до рідних, поліського краю, до України.

«Усе життя Олександра Павлівна плідно працює, домагаючись неабияких успіхів на кожній ділянці, куди посилала її доля. Це вона наприкінці 1970-х запровадила щедрування в Камені-Каширському», – підкреслює Валерій Хитрик.
Представник Камінь-Каширської районної організації побажав Олександрі Павлівні довгих років життя і творчих здобутків.

Коментарі закриті.