Ігор Гузь вислухав проблеми селян Милятина та Завидова

4На минулому тижні народний депутат України Ігор Гузь проводив прийом громадян в Іваничівському та Любомльському районах. Вкотре до нардепа з особистими бідами та проханням допомогти громадам вирішити їхні проблеми прийшла чимала кількість селян.На Іваничівщині Ігор Гузь вів прийоми у сільських радах Милятина та Завидова.
У селі Милятин на прийом до волинського парламентаря завітали керівники місцевих школи та садочка. Просили посприяти у купівлі комп’ютерів та необхідного обладнання для освітніх закладів.
З’ясувалося, що милятинський ФАП потребує заміни двох вікон та вхідних дверей. Незайвим було і відкриття аптечного пункту. Завідувачка клубу с. Милятин розповіла нардепу про аварійний стан даху будинку культури, а клуб у с. Завидів, як повідомили нардепу, потребує заміни аж 13 вікон.
Традиційними на прийомах громадян є скарги на перевізників та транспортне сполучення. Так, мешканці села Грушів наполегливо просили відновити автобусний маршрут «Нововолинськ-Грушів», який вже не обслуговується більше року. За їхніми словами, до найближчої зупинки в с.Милятин потрібно долати по п’ять-сім кілометрів.
Крім того, чимало місцевих жителів просили у нардепа допомогти вирішити їхні особисті проблеми.
Ігор Гузь не оминув увагою жодне із звернень і одразу ж після прийомів доручив своїм помічникам та керівникам громадських приймалень з’ясувати, яким чином можливо вирішити проблеми волинян.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Коментарі закриті.