Росія намагається шантажувати Арсенія Яценюка через страх знищення стратегії Кремля

Фракція «Народного Фронту» заявляє, що Росія намагається шантажувати лідера партії Арсенія Яценюка через його реальний вплив та активну міжнародну діяльність, що спрямована на збереження цілісності України.

Зі слів голови Волинської обласної організації «Народного Фронту» Олексія Панасюка, Росія намагається вдатися до шантажу Арсенія Яценюка через рік після його відставки, адже розуміє його особистий внесок у зміцнення української держави. «Москва побачила у лідері партії так званого «могильника великоімперських стратегій» і плану «раша-бліцкригу» щодо захоплення України.  Різні провокації Росії, котрі б мали утворити багато конфліктів в нашій країні, не втілилися в життя завдяки виваженій позиції лідера партії», – переконаний Олексій Панасюк.

Голова Волинського «Народного Фронту» заявив:  «Наша політична партія працює в напрямку системної боротьби проти держави-агресора та її п’ятої колони в Україні, а лідер – Арсеній Яценюк продовжує активні перемовини із західними представниками для зміцнення й розширення антипутінської коаліції у світі».

Прес-служба політичної партії «Народний Фронт»

Коментарі закриті.