На Любомльщині Ігореві Гузю поскаржилися на шкільний автобус та на правоохоронців

Минулої п’ятниці, 21 серпня, народний депутат України Ігор Гузь провів прийоми громадян у Володимир-Волинському, Іваничівському та Любомльському районах. Більше п’ятидесяти волинян прийшли до парламентаря поділитися наболілим, попросити допомоги, а дехто – обговорити важливі соціально-економічні проблеми.

Громада Запільської сільської ради Любомльського району поскаржилася нардепу на перебої із постачанням газових балонів, розповіла про відсутність транспортного сполучення із Любомлем.
За кілька днів розпочнеться новий навчальний рік, відтак батьки почали знову перейматися тим, як їхнім дітям дістатися до школи. Виявляється, шкільний автобус нерегулярно курсує і діти з сіл Лисняки та Красноволя змушені самотужки добиратися до школи в Запіллі. Ігор Гузь пообіцяв негайно з’ясувати, у чому проблема.
Керівник сільського клубу розповіла нардепу, що приміщення будинку культури потребує нової опалювальної системи, а завідувачка дитячим садком попросила допомогти із облаштуванням огорожі навколо дитячого закладу.
Крім того, громада Запілля поскаржилась народному обранцю на неефективну роботу правоохоронних органів, які не реагують та не вживають заходів для боротьби із продавцями алкоголю на дому.
У Полапах на прийом до Ігоря Гузя завітали вихователі садочка, прохаючи допомоги у перекриття даху, заміни вікон та опалення в дитсадку. З подібним проханням звернулись і завідувач будинку культури, і директор місцевої школи.
Народний депутат Ігор Гузь пообіцяв волинянам, що прийшли на прийом, особисто контролювати вирішення їхніх проблем та доручив своїм помічникам та керівникам громадських приймалень негайно направити запити до відповідних інстанцій, аби жодне звернення не лишилося без уваги.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Коментарі закриті.