На Іваничівщині нардепу Ігореві Гузю поскаржились на аварійні дороги

Минулої п’ятниці, 21 серпня, народний депутат України Ігор Гузь провів прийоми громадян у Володимир-Волинському, Іваничівському та Любомльському районах. Більше п’ятидесяти волинян прийшли до парламентаря поділитися наболілим, попросити допомоги,  а дехто – обговорити важливі соціально-економічні проблеми.

У селі Старий Порицьк Іваничівського району до народного обранця завітав директор місцевої школи із проханням допомогти із  придбанням проектора, шкільних парт, стільців та дощок, бо ті, що є зараз, – у дуже занедбаному стані. А вчитель англійської мови просила придбати англо-українські словники для покращення викладання іноземної мови у школі.

З’ясувалося також, що місцевий дитячий садочок потребує нових шаф для іграшок, а відділення зв’язку, амбулаторія та клуб – нових вікон та дверей. Розповіли нардепу Ігореві Гузю і про те, що не зайвим було б відкрити на базі місцевого ФАПу аптечний кіоск.

Громада сіл Старий Порицьк та Клопочин поскаржилась на аварійний стан дороги. А мешканці с.Щенятин повідомили про відсутність автобусного сполучення та просили допомогти із ремонтом дороги до кладовища.

Чимало селян зверталися з особистими проблемами.

Народний депутат Ігор Гузь пообіцяв волинянам, що прийшли на прийом, особисто контролювати вирішення їхніх проблем та доручив своїм помічникам та керівникам громадських приймалень негайно направити запити до відповідних інстанцій, аби жодне звернення не лишилося без уваги.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Коментарі закриті.