Ігор Гузь провів прийом громадян в селах округу

image00424 липня народний депутат України Ігор Гузь провів прийом громадян у виборчому окрузі №19. Зокрема, нардеп побував у селах Олеськ та Ладинь Любомльського району, Хмелівка та Хобултова Володимир-Волинського району, Мовники та Морозовичі Іваничівського району. Загалом до парламентаря на прийом з’явилося близько семи десятків волинян.
В Олеській сільській раді до Ігоря Гузя звернулися місцеві жителі, які поскаржилися на роботу працівників міліції. З їх слів, міліціонери відмовляються приїжджати на виклики, особливо у вихідні дні. Також громаду хвилює продаж алкоголю у місцевих магазинах після опівночі. Розповіли селяни і про відсутність аптеки, яка вкрай необхідна в Олеську. Сільський бібліотекар повідала народному депутатові, що місцевий будинок культури потребує ремонту даху та заміни вікон.
Крім того, олеськівці спільно із мешканцями сусіднього села Глинянка розповіли Ігореві Гузю про проблему транспортного сполучення.
Працівники Олеської сільради також поцікавилися у парламентаря пенсійною реформою.
У селі Ладинь, що на Любомльщині, громада просила посприяти тому, аби не закривали місцеву школу. Торкнулися селяни і «вічного» болючого питання – ціни на молоко, яка з року в рік лишається мізерною. Бідкалися ладинці і через вартість пального, запитуючи у нардепа, чи не можна хоча б на період жнив знизити ціну палива. Розповіли місцеві жителі нардепу і про нашестя лисиць, наголосивши, що з ними потрібно боротися, знижуючи їхню чисельність.
До Ладинської сільради завітали і жителі сусіднього Мосиру. Директор Мосирської школи повідомив народному обранцю про потребу у ремонті спортивного залу, а сільський голова наголосив на ремонті дороги.
Зверталися до волинського парламентаря і з особистими питання.
У селі Морозовичі Іваничівського району заступник директора місцевої школи від імені всього педколективу попросила посприяти у перекриті даху школи, який протікає, а також заміні двох вікон у шкільній їдальні.
Громада села повідала нардепу про болючу проблему – відсутність будь-якого (!) автобусного сполучення. Також у Морозовичах на прийом до Ігоря Гузя зі своєю бідою прийшла матір учасника АТО з проханням допомогти із реабілітацією сина, який після повернення зі сходу країни погано почувається як фізично, так і психічно.
У селі Хмелівка Володимир-Волинського району місцеві жителі прийшли з проблемою оформлення субсидій та з проханням внести зміни до Земельного кодексу – зробити, як було раніше, щоб орендувати землю через сільську раду, а не через державного реєстратора. Також Ігореві Гузю розповіли про потребу у ремонті дороги та у майже десятьох мільйонах гривень для ремонту дитячого садочка.
У Хобултівській сільраді селяни поскаржилися на високі ціни за газ. Церковна громада просила у нардепа кошти на оновлення іконостасу. Також місцеві мешканці поділилися із нардепом міркуваннями, що було б добре, якби до села ходили ще якісь автобуси, окрім тих, що курсують з Луцька до Володимира-Волинського.
Народний депутат України Ігор Гузь одразу після прийомів громадян доручив своїм помічникам та громадським приймальням направити запити до відповідних служб для з’ясування проблем, з якими до нього прийшли мешканці Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомльського районів.
Прес-служба ВОО «Народний фронт»

image008

image002

image006

Коментарі закриті.