Мешканці села Верхнів, що на Іваничівщині, потребують транспортного сполучення з Нововолинськом

1433831356_1433Жителі села Верхнів, що в Іваничівському районі, позбавлені транспортного сполучення, відтак не можуть дістатися ні до районного центру, ні до Нововолинська. Про це вони заявили у своєму зверненні до народного депутата України Ігоря Гузя.Верхнівчани повідомили, що їхнє село знаходиться за чотири кілометри від Нововолинська, але через відсутність дорожнього покриття, дістатись до міста можливості немає.
«До цього часу дорога належала нововолинським шахтам. По ній перевозили вибухонебезпечні речовини. Об’єкт, де випробовували ці речовини, знаходився на території верхнівських земель. Після закриття шахти №4 дорога стала нічийна. На баланс брати її ніхто не хоче, а вона зовсім розбита. Навіть швидка допомога по такій дорозі вчасно дістатись не може», – повідали у своєму зверненні мешканці Верхнова.
Ігор Гузь уже направив відповідний запит до начальника служби автомобільних доріг Волинської області Анатолія Посполітака з проханням надати інформацію про те, яким чином можливо вирішити проблему селян. Як тільки нардеп отримає відповідь від дорожників, стане зрозуміло в який спосіб і коли ремонтуватимуть дорогу із села Верхнів до Нововолинська.
Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Коментарі закриті.