Майже 200 волинян взяли участь в благодійній акції «Здай кров солдату»

Ks0pTEBLIX4На Волині завершилася благодійна акція «Здай кров солдату», ініційована обласним осередком «Народного фронту». Близько двохсот активістів, громадських діячів, представників ЗМІ та просто небайдужих волинян долучилися до доброчинної справи та стали донорами крові для поранених бійців АТО.Протягом минулих двох тижнів бажаючі задавали кров у станціях переливання крові Луцька, Ківерців, Ковеля, Любомля, Володимира-Волинського, Нововолинська та Каменя-Каширського.
Стільки добровольців вразила медичних працівників. Зі слів медсестри Любомлської станції переливання крові Ніни Сільчук, вони й не сподівалися, що на акцію відразу відгукнеться стільки людей. Самі ж донори кажуть, що зголосилися на доброчинну справу, щоб хоч якось допомогти пораненим учасникам антитерористичної операції.
«Донорська кров потрібна для хлопців, які перебувають на сході, і тим, хто лікується на Західній Україні. Ми в такий спосіб висловлюємо їм свою підтримку, бо те, що вони переживають, – це страшно», – наголосив помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.
Прес-служба ВОО «Народний фронт»

URc9kSHY95s

Db-n-HvPHIg

7G6VtKth2n0

OI1mMJgfsr0

B2aDPD0WUZI

aooQImSzLDQ

SxNwyQe1zz8

Коментарі закриті.