Ігор Гузь: Суддя Волдінер має бути позбавлений усіх повноважень

SUD (1)На вимогу народного депутата України Ігоря Гузя суддю Волинського окружного адміністративного суду Фелікса Волдінера виключили зі списку суддів, яких обрали безстроково.
Під час розгляду проекту постанови №2451 «Про обрання суддів» «фронтівець» Ігор Гузь звернувся до колег у Верховній Раді з проханням не надавати судді Волдінеру такого привілею.«Віктор Янукович – горе-президент і вбивця, приїжджав до Луцька один раз за своє президентство, і цей суддя заборонив акцію протесту опозиційних сил проти Януковича у 2012 році. Більше того, цей суддя рішеннями суду робив усе можливе, аби скасувати рішення Народних рад під час Євромайдану. Я вважаю, що такий суддя не лише не може призначатися на безстроковий термін, а взагалі має бути позбавлений усіх повноважень», – заявив з трибуни Верховної Ради Ігор Гузь, заява якого знайшла підтримку серед парламентарів.
За проект постанови «Про обрання суддів» проголосували 236 нардепів. До слова, серед волинських служителів Феміди обрані на посаду суддів безстроково Корецька Вікторія (Ківерцівський районний суд), Бойчук Петро (Ковельський міськрайонний суд), Артиш Ярослав та Плахтій Інна (Луцький міськрайонний суд) та Ушаков Микола (Нововолинський міський суд).
Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Виступ народного депутат І. Гузя у Верховній Раді https://www.youtube.com/watch?v=wBq5g6keq0Y&feature=youtu.be

Коментарі закриті.