Ігор Гузь провів прийом громадян в селах округу

41 квітня народний депутат України, член фракції «Народний фронт» Ігор Гузь провів прийом громадян у Володимир-Волинському, Іваничівському та Любомльському районах. З різними проблемами та особистими бідами до нардепа звернулося близько сотні волинян.Прийом громадян у селі Овадне Володимир-Волинського району через значну кількість бажаючих поспілкуватися з народним обранцем перетворився у зустріч із депутатом. Більше шестидесяти оваднівців завітали до місцевого Будинку культури, аби почути «фронтівця» Ігоря Гузя та поспілкуватися про наболіле. Зокрема, до парламентаря звернувся перевізник М. Проскура, який надає послуги пасажирських перевезень по маршруту: «Володимир-Волинький – Свійчів» через села Верба, Овадне, Жовтневе, Маркелівка, Красностав, Людмилпіль, Галинівка, Воля Свійчівська. Він поскаржився Ігореві Гузю на малу кількість рейсів та поганий стан автобусів, які, у разі поломки, немає чим замінити.
Також в Овадному просили нардепа допомогти із ремонтом даху будинку культури, купівлею музичної апаратури, ремонтом даху місцевої школи. Скаржилися оваднівці на підвищення тарифів на комунальні послуги, просили спрощення гірничих дозволів для добування порід, зокрема піску, для потреб громад.
У Зимненській сільській раді народному депутату розповіли про поганий стан доріг, також торкнулися проблеми зростання тарифів на комунальні послуги. Крім того, на прийомі до Ігоря Гузя звернулася удова загиблого бійця АТО. У жінки проблема із виділенням житла. Сільська рада готова їй надати житло, але на це немає законних підстав.
У Згоранівській сільській раді Любомльського району до нардепа Ігоря Гузя звернулися мешканці села Сильно із проханням посприяти в отриманні документів на ділянку під кладовище. Завідуюча місцевого дитсадка повідала парламентарю про те, що заклад потребує трьох мільйонів гривень на реконструкцію та добудову, а директор Сильнівського НВК «ЗОШ I-II ст. звернувся з проханням допомогти добудувати приміщення дошкільного навчального закладу.
Громада села Заозерне Любомльського району просила допомогти у вирішенні їхньої проблеми – аби земельні ділянки біля оз. Малі Згорани не були забудовані, щоб люди мали де відпочивати.
Чимало мешканців села Куснище Любомльського району прийшли на прийом до нардепа. Так, до парламентаря звернулися зі спільною заявою 35 забудовників с. Куснище, які просили пришвидшити проведення електромережі до новобудов. Директор Куснищанського ДНЗ просив у Ігоря Гузя фінансової допомоги на заміну вікон та дверей садочка (205 тис.грн.), а завідуюча місцевим клубом – матеріальну допомогу на перекриття даху.
У Риковичах Іваничівського району до Ігоря Гузя на прийом прийшло 12 волинян. Троє із них – учасники АТО, які розповіли, що їм не виплатили розрахункових коштів за перебування на сході України.
Громадська організація «Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив» звернулася до нардепа з проханням посприяти відкриттю дитсадка у селі Старосілля.
Мешканці сіл Риковичі та Топилище поскаржилися на припинення курсування автобусу «Нововолинськ-Луцьк», який нещодавно перестав їздити через погану дорогу.
Молодь з Іванич прийшла до Ігоря Гузя з проханням посприяти відкриттю секції з боксу.
Усі звернення громадян зареєстровані, чекають свого вирішення та перебувають на особистому контролі народного депутата Ігоря Гузя.
Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Коментарі закриті.