Активісти «Народного фронту» «зробили Волинь чистою»

В-Волинський2Впродовж минулого тижня активісти міських та районних організацій партії «Народний фронт» долучалися до акцій «Зробимо Волинь чистою» та «Дерево Миру». У кожному районі області відбулися так звані «суботники», в результаті яких посаджено кілька сотень дерев та вивезено купу сміття з найбільш відвідуваних громадою місць – центральних вулиць, парків, скверів тощо.Так, луцькі «фронтівці» прибирали територію авторинку, що на 40-му кварталі, а також сквер поблизу Волинського інституту економіки та менеджменту.
Крім того, представники луцької міської організації «Народний Фронт» протягом дня прибирали прибудинкову територію дому Покальчуків «Озерний вітер», де планують створити креативний простір для реабілітації дітей учасників війни на Сході України. Спільними зусиллями було посіяно квіти та посаджено понад 20 дерев.
«Територію «Озерного вітру» обрали неспроста, оскільки виявили бажання підтримати ідею створення креативного простору для дітей. Тут ніхто не мешкав кілька років, тому нам усім довелося добряче попрацювати, аби розчистити місцину для втілення подальших планів», – розповів керівник луцького осередку «Народний фронт» Юрій Моклиця.
Ківерцівська районна організація провела акцію «Дерево Миру», висадивши чотири десятки дерев на території ЗОШ № 1 м.Ківерці та на вулиці Київській. Крім того, активісти долучилися до прибирання території міста на вулицях Незалежності, Київській та придорожньої смуги дороги Ківерці-Піддубці.
Нововолинська міська організація організувала висадку дерев біля Молодіжного ресурсного центру та біля ПТУ№ 11, а також спільно з іваничівськими «фронтівцями» прибрали лісосмугу.
За словами чільника іваничівських «фронтівців» Андрія Гончара, районна організація задля увіковічнення подвигу полеглих у бойових діях на сході країни воїнів, а також вбитих на Євромайдані, висадила на честь кожного загиблого бійця району дерево. Загалом – 7 саджанців голубої ялини на Меморіалі слави. Андрій Гончар висловив сподівання, що саджанців на меморіалі не побільшає.
У Любомлі активісти «Народного фронту» організували прибирання озера Великі згорани, звідки вивезли близько 50 мішків зі сміттям.
У Володимирі-Волинському районні та міські активісти посадили 33 сосни вздовж дороги до пологового будинку. Турійські «фронтівці» займалися озелененням території школи ім. Ганни Жежко. Зусиллями маневицьких активістів «Народного фронту» посаджено близько 50 дерев липи та сосни.
Старовижівські «фронтівці» займалися благоустроєм парку відпочинку, територію якого спочатку прибрали, а потім висадили алею зі 150 дерев. Голова районної організації «Народний фронт» Василь Романюк розповів, що подібні екологічні акції приносять не лише користь, а й гарний настрій, є взірцем для підростаючих поколінь. «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», – слушно зауважив Василь Петрович.
Ратнівський осередок «Народного фронту» плідно попрацював у місцевому парку та на Алеї Героїв Небесної сотні – активісти зібрали сміття, пофарбували лавки та висадили кілька кущів калини. Також ратнівчани-«фронтівці» привели до ладу дитячий майданчик та територію за автостанцією.

Прес-cлужба ВОО «Народний фронт»

нововолинськ

любомль (2)

В-Волинський2

 

В-Волинський

Коментарі закриті.