Нардеп Ігор Гузь відвідав 14-ту бригаду у Володимир-Волинському

FullSizeRender (1)Народний депутат України, член фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Ігор Гузь разом зі своїми помічниками Андрієм Бокочем та Валентином Кошельником відвідали розташування військових 14-ої бригади, що у Володимирі-Волинському.Заступник командира 14 ОМБР по виховній роботі Олександр Голубєв провів народному обранцю своєрідну «екскурсію», показавши казарми, у яких мають проживати військові, адміністративні та господарські споруди.
Зважаючи на критичний стан казарменних будівель, які, до слова, були побудовані ще за часів Російської імперії, Ігор Гузь пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби держава збільшила фінансування володимир-волинської бригади та сприятиме виділенню коштів на вкрай необхідний ремонт казарм та військової техніки.
Також нардеп із помічниками повідали заступнику командира Голубєву про свою готовність допомогти із патріотичним вихованням тих призовників, які прибудуть до Володимир-Волинського на строкову службу у кінці квітня.
Під час спілкування обговорили і важливе для військовослужбовців питання здачі 44-квартирного будинку, введення в експлуатацію якого, за попередньою інформацією, заплановане на червень 2015 року.

Прес-служба ВОО «Народний фронт»

FullSizeRender (6)

FullSizeRender (3)

Коментарі закриті.