Ігор Гузь: Спільними зусиллями вдалося переконати урядовців та народних депутатів виділити 200 мільйонів гривень для добудови шахти №10 «Нововолинська»

2015-01-28_00048Після хвилі шахтарських протестів на початку лютого був підписаний Меморандум про врегулювання проблемних питань вугільної галузі. Це спільний документ Кабінету міністрів Арсенія Яценюка та робочої групи, до складу якої ввійшли представники декількох центральних органів влади, ряд народних депутатів, активісти шахтарських профспілок. У меморандумі йшлося про внесення змін до бюджету, зокрема, одним з ключових пунктів меморандуму – виділення 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську. Як повідомив народний депутат України, член фракції «Народний Фронт» у верховній Раді Ігор Гузь, уряд дотримав обіцянки та передбачив у бюджетній програмі «Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» 200 мільйонів гривень, відповідно народні депутати внесли зміни до державного бюджету де були передбачені ці кошти.
Зі слів Ігоря Гузя, цієї суми звичайно недостатньо, щоб повністю завершити будівництво 10-ої шахти, але її вистачить, щоб провести частину запланованих робіт. Окрім того, ключовим завданням є контроль за використанням цих коштів, оскільки нарікань у минулі роки було більш ніж достатньо.
Нагадаємо, що народний депутат України Ігор Гузь висловив свою підтримку нововолинським шахтарям, браву участь у їхніх мітингах під Кабміном, неодноразово зустрічався із міністром вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, який ще кілька тижнів тому взагалі був переконаний у недоцільності добудови 10-ої шахти «Нововолинська».

Прес-служба Волинської організації
«Народний Фронт»

Коментарі закриті.