Активісти «Народного фронту» відвідали бійців 14-ої бригади

unnamed (1)Волинські активісти партії «Народний фронт» нещодавно повернулися із зони проведення антитерористичної операції. Відвезти допомогу бійцям  ракетно-зенітного дивізіону 14-ої (колишньої 51-ої) бригади, яка дислокується у місті Старобільськ, зголосилися помічник народного депутата України Ігоря Гузя Сергій Годлевський, активісти нововолинського «Народного фронту» Богдан Бадзюнь та Володимир Шаповал, Андрій Гончар з Іванич та ратнівчанка Лариса Цепух. Ставробільськ – Чмирівка – Половинкине – Слов’янськ – такий маршрут східними районами подолали волинські волонтери, поїздка тривала 4 дні.

Два буси, набиті продуктами харчування, одягом, запчастинами та необхідними побутовими речами, без перешкод дісталися Старобільська, хоча, за словами Сергія Годлевського, уже в Харківській області стало зрозуміло, що в Україні ведуться активні бойові дії.

«Проїжджали через Донецьку, Луганську області … Війна торкнулася цих територій, атмосфера зовсім інша, життя інше… Потрапляєш у прифронтову зону. Тобто до Харкова – це мирна держава, а в’їжджаючи у Харківську область, натрапили уже на бетонні блокпости, по дорозі зустрічалися тягачі зі зламаною військовою технікою, танки, машини зі сумною ідентифікацією – «вантаж-200», – розповів Сергій Годлевський.

В ракетно-зенітному дивізіоні 14-ої бригади перебуває 110 осіб, яких більшість волиняни та мешканці Рівненської області. Розташувалися вони на базі колишнього ПМК, територія нагадує автоколону з гаражами, складами, цехами, контрольно-пропускним пунктом тощо. Живуть волинські військові у двохповерховій будівлі, яку наші хлопці по-господарськи облаштували. Сергій Годлевський розповів, що в бригаді панує дисципліна.

«Приємно вразило – військові 14-ої бригади забезпечені одягом, харчами, мають чим воювати, може це не найкраща зброя, але це вже щось. Найбільше хлопці зраділи запчастинам до техніки. Напередодні ми зв’язалися з командиром 14-ої бригади і він повідомив, яких конкретно запчастин потребують військові. Хоча наша основна місія була надати допомогу в облаштуванні  побуту – ми привезли душову кабіну та бойлер», – повідав «фронтівець» Сергій Годлевський.

Крім того, волинські активісти відвідали добровольців із батальйону «Айдар», а також передали теплі речі військовим з інших бригад, що несуть службу на блокпостах Донецької області.

Помічник нардепа також наголосив, що в Україні розвинувся потужний волонтерський рух, а армію без пафосу можна назвати народною. «Волонтери, благодійники годують, оснащують військових, а неабияк піднімає бойовий дух», – резюмував Сергій Годлевський.

 

Прес-служба Волинської обласної організації «Народний фронт»

 

 

 

Коментарі закриті.