Волинські активісти «Народного фронту» поїхали у зону АТО

IMG_0444Ввечері 24 лютого активісти волинської організації «Народний фронт» відправилися у зону АТО, аби особисто передати зібрані речі та продукти харчування бійцям ракетно-зенітного дивізіону 14-ої (колишньої 51-ої) бригади. Долати дорогу в кілька тисяч кілометрів до пункту дислокації волинських військових, що у Луганській області, згодилися помічник нардепа Ігоря Гузя Сергій Годлевський та громадські активісти, «фронтівці» Лариса Цепух, Богдан Бадзюнь, Андрій Гончар.
За словами Сергія Годлевського, з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя, обласний осередок «Народного фронту» вирішив взяти опіку над ракетно-зенітним підрозділом 14-ої бригади. Так, силами усіх районних партійних організацій, а також священників луцької церкви святого Миколая, для військових було зібрано продукти харчування, побутові речі, закуплено форму англійського зразка, «буржуйки», душову кабіну, бойлер, паяльні лампи, запчастини до автомобілів, засоби гігієни тощо.
Левова частка у зборі допомоги – за Ратнівським районом. Значний вклад зробили і активісти Шацького, Ковельського, Ківерцівського, Горохівського, Локачинського, Іваничівського районів та міста Нововолинськ.
Волинські «фронтівці» планують не лише відвезти допомогу, а й провести у зоні АТО кілька днів, щоб особисто поспілкуватися з солдатами та з’ясувати, якої допомоги вони ще потребують.

Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Коментарі закриті.