У Нововолинську спалили опудала Путіна та Мартиняка

путінМартинякГромадські активісти Нововолинська висловили своє невдоволення ситуацією в країні та області, публічно спаливши опудала президента Російської Федерації Володимира Путіна та народного депутата України, власника «курячого» заводу, який завдає чимало клопоту не одному населеному пункту Волині, Сергія Мартиняка.
Ініціаторами акції виступили – волонтер Андрій Рязанов, представник молодіжного крила «Народного Фронту» Андрій Кравченко та помічник народного депутата України Ігоря Гузя Володимир Шаповал.
Близько півдня опудала Путіна та Мартиняка привезли до пам’ятника Тарасу Шевченку, де більше години нововолинці та гості міста мали змогу милуватись «скульптурками» цих «друзів» України, котрі так трепетно тримались за руки перед нововолинцями. Перехожі фотографувались з опудалами, дякували, пропонували допомогу, загалом, схвально оцінили ініціативу активістів.
Потому опудала гаранта Конституції Російської Федерації та волинського нардепа з усіма почестями привезли до заводу, що належить Сергієві Мартиняку. На територію підприємства активістів не пустили, тому «урочисте» спалення відбулося під парканом курзаводу.

Прес-служба ВОО «Народний фронт» (за інформацією активістів Нововолинської міської організації «Народного фронту»)

Коментарі закриті.