Ігор Гузь провів прийом громадян у селищі Жовтневе

27 лютого мешканці селища Жовтневе, що біля Нововолинська, мали можливість поспілкуватися із народним депутатом України, членом фракції «Народний фронт» Ігорем Гузьом, який проводив прийом громадян. З десяток місцевих жителів прийшли до волинського парламентаря повідати про наболіле.
Так, жовтневці цікавилися, чи можливі пільги для інвалідів Збройних Сил України, коли будуть відремонтовані дороги тощо. Один із місцевих мешканців поскаржився на корупцію, що, з його слів, процвітає у державтоінспекції Волинської області.
Зверталися до нардепа і з особистими проблемами. Одна жінка розповіла історію своєї доньки, яка вийшла заміж за корінного москвича, однак, зважаючи на ситуацію в країні, вони хочуть виїхати з Росії та отримати українське громадянство.
Крім того, не оминули увагою приїзд Ігоря Гузя до Жовтневого і шахтарі. Їхній представник просив посприяти у вирішенні питання щодо перенесенні відділення профпатології із Луцька до Нововолинська, мовляв, нововолинським шахтарям затратно щоразу їздити до обласного центру. Ігор Гузь пообіцяв вивчити цю ситуацію, і якщо з’ясується, що до відділення профпатології звертається найбільше мешканців Нововолинська, то він підніматиме питання його перенесення.

Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Коментарі закриті.