Активісти «Народного фронту» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

dh6q62dpMvA«Герої не вмирають!», – лунало сьогодні, 20 лютого, з уст кожного, хто прийшов на Меморіал Слави та Театральний майдан Луцька, вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні.
З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті загиблих «майданівців» в обласному центрі Волині упродовж дня тривали поминальні заходи. Активісти обласної організації «Народного фронту» на чолі із помічником нардепа Ігоря Гузя Сергієм Годлевським та представником молодіжного крила «Народного фронту» Назаром Мисковцем також взяли у них участь.
Опівдні лучани, громадські активісти зібралися на Меморіалі Слави біля могили Героя Небесної сотні Василя Мойсея. Тут духовенство відслужило панахиду, а потім відбулося покладання квітів. Потому поминальні заходи перемістилися у центр міста. На Театральному майдані біля фотостенду, присвяченого Небесній Сотні, лучани зібралися, щоб ще раз пригадати та віддати шану загиблим під час Революції гідності. Навпроти фотостенду активісти виклали із лампадок контур українського кордону, нагадуючи проте, що ми єдині у пам’яті про загиблих, які боролися за незалежність України.
В рамках всеукраїнської акції вшанування Героїв Небесної Сотні у вечірнє небо Луцька запустили кілька десятків паперових ліхтариків.
Помічник народного депутата України Ігоря Гузя, член Ради ВОО «Народний фронт» Сергій Годлевський наголосив, що протягом останнього року українці як ніколи єдині.
«Майдан був початком скидання усіх пут, якими Україна пов’язана була із Росією. Спочатку ініціатива протистояння злочинному режиму пішла від студентів, але згодом охопила усі верстви населення. Разом нам вдалося повалити диктатуру, що стало взірцем мужності та героїзму у боротьбі за українську державність», – сказав Сергій Годлевський.

1yqdV5RXiAI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5q7ukgElZMw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vg_rb5ncoCk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bgRFSlDNazw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ВОО «Народний фронт»

Коментарі закриті.