„Народний фронт” визначився із кандидатом у депутати Волиньради на проміжних виборах

y0qYpcPoKbwПерша звітно-виборча конференція Волинської обласної організації „Народний фронт” відбулася сьогодні, 4 січня. Районні та міські „фронтівці” зібралися, аби обговорити політично-економічну ситуацію в країні та області. Крім того, учасники конференції визначилися із кандидатом від „Народного фронту” у депутати Волинської обласної ради, позачергові вибори до якої відбудуться 1 лютого.

Голова обласної організації „Народний фронт”, народний депутат України Ігор Гузь у вступному слові окреслив головні напрямки своєї роботи у парламенті, пояснив, чому підтримує програму дій уряду Арсенія Яценюка, чому голосував за бюджет 2015 року, та розповів, якими будуть місцеві вибори.

Ігор Гузь наголосив учасникам конференції, що політична сила „Народний фронт” під час парламентських виборів посіла перше місце на Волині, набравши 33% голосів, тому підвести чи розчарувати виборців у них немає права, відтак потрібно брати відповідальність за усі підтримані партією рішення.

„Фракція „Наодного фронту” у парламенті найбільш дисциплінована, об’єктивно кажучи, такою ж є фракції „Батьківщини” та Радикальної партії Олега Ляшка. Дисципліновано і достатньо скромно поки поводить себе у Верховній Раді Опозиціний блок. Проблемною я б назвав фракцію „Самопомочі”, вони достатньо демократичні, ліберальні… Із 32 членів фракції „Самопоміч” лише троє є членами партії. Найгірша ситуація у Блоці Порошенка, у них дисципліни немає. Це не означає, що члени „Народного фронту” не мають власних думок, навпаки, їх достатньо, але ми йдемо єдиним фронтом і шляхом дискусії приймаємо рішенн”, – розповів голова волинського „Народного фронту” Ігор Гузь.

Стосовно прийнятого бюджету, то нардеп перконаний у його правильності.

„Місяць до того, як його прийняли у сесійному залі, українців лякали „драконівськими” методами економії на пенсіонерах, вчителях, лікарях, студентах… Ми повині чітко розуміти: якщо у бюджеті закладено, умовно кажучи, 300 мільяордів гривень, а видатків є на 500 мільярдів, то що б ми не робили, більше грошей не з’явиться, тому треба щось скоротити. Усі ті „драконівські” методи у прийнятому бюджеті відмінилися. На жаль, немає підвищення заробітної плати, але усе інше ми зберегли. Є підтримка армії – більше 90 мільйонів гривень”, – наголосив нардеп.

Торкнувся Ігор Гузь і майбутніх виборів до місцевих рад, які заплановані на жовтень 2015 року. З його слів, поки остаточно невідомо, яким чином вони проходитимуть, але відбуватимуться вибори за системою відкритих списків.

„Досягнути 33% підтримки серед волинян буде важко через непопулярні кроки уряду на чолі із Арсенієм Яценюком, але не варто забувати, що „Народний фронт” – партія Майдану, ми не взяли до своїх лавах жодного регіонала і не збираємося цього робити”, – резюмував Ігор Володимирович.

Як відомо, 1 лютого відбудуться проміжні вибори до Волинської обласної ради, у яких мешканці Старовижівщини обиратимуть свого представника. Відтак, учасники звітно-виборчої конференеції „Народного фронту” Волині одноголосно підтримали кандидатуру Андрія БОКОЧА (помічника народного депутата України Ігоря Гузя) для участь у виборах до обласної ради.

Прес-служба ВОО „Народний фронт”

 

 

Коментарі закриті.